Podaj sobie kreatynę

Kreatyna jest jednym z bardziej popularnych suplementów stosowanych przez kulturystów, sportowców i osoby dbający o formę swojego ciała. Jej niezwykłe właściwości sprawiają, że trenujący zyskują siłę i wytrzymałość do treningów, a wymarzony rezultat można osiągnąć o wiele szybciej.
Działanie kreatyny opiera się na trzech aminokwasach: argininie, glicynie i metioninie. Dzięki ich właściwościom osoba przyjmująca suplement nabiera nowych pokładów siły, staje się bardziej wytrzymała i odporna na urazy i kontuzje. Może poświęcać treningom znacznie więcej czasu, przez co osiągi są znacznie większe, a rezultaty bardziej imponujące. Wielu kulturystów doceniło już działanie kreatyny, suplement jest uznawany nawet za jedyny legalny i bezpieczny środek anaboliczny.
Kreatynę można suplementować w postaci proszku, płynu musującego, kropli, batonu a nawet gumy do żucia. Ważne, by przyjmować specyfik na pusty żołądek, by zagwarantować sobie najlepszą przyswajalność i działanie. Absorpcję kreatyny wspomagają glukoza i białko, a ogranicza kofeina.